Zadzwoń +48 791 777 778

Realizacje

Jesteśmy na rynku od 2005r. Wykonaliśmy w tym czasie bardzo wiele zleceń dla klientów indywidualnych oraz dla korporacji. Zaufało nam dotychczas wiele firm z Polski i Europy Środkowej.

Wykonujemy tynki gipsowe oraz cementowo-wapienne. Tynki mineralne, tynki akrylowe, tynki silikonowe lub tynki silikatowe. Tynki natryskowe wykonujemy w taki sposób, ze stają się największą wizytówka domu. Szczegółnie polecamy wykonane przez nas tynki gliniane które tworzą odpowiedni mikroklimat pomieszczeń.

Wykonujemy również wylewki cementowe które zacieramy maszynowo. Ponadto wykonujemy również wylewki anhudrytowe samopoziomujące idealnia nadające się przy instalacji ogrzewania podłogowego. Do naszych specjalności należą również posadzki przemysłowe betonowe.

Mamy przyjemność zaprezentować nasze wybrane realizacje:

tynki mercedes
Mercedes-Benz Świerklany
Realizowaliśmy tynki gipsowe oraz cementowo-wapienne w salonie samochodowym Mercedes-Benz w Świerklanach.
tynki mercedes
Market handlowy "BRAGO" Godów
Nasza firma wykonywała prace dociepleniowe oraz tynki cementowo-wapienne w domu handlowym "BRAGO" w gminIe Godów.
tynki mercedes
Hotel "MINURA" Ćeska Republika
Wykonaliśmy tynki gipsowe w ekskluzywnym hotelu "MINURA" w malowniczej górskiej miejscowości Celadna około 10 km na południe od Fridek-Mistek
tynki mercedes
Biurowiec POL-ECO-APARATURA w Wodzislawiu Śl
Wykonaliśmy tynki gipsowe w budynku biurowym oraz halach produkcyjnych przedsiębiorstwa POL-EKO-APARATURA w Wodzisławiu Śl.
tynki mercedes
Domy szeregowe w Opava-Kylenovice Ćeska republika
Realizowaliśmy tynki gipsowe w nowo powstałym osiedlu domów szeregowych w Opava-Kylenovice prace były wykonywane na zlecenie firmy DE Mann