Zadzwoń +48 791 777 778

Referencje

Usługi świadczone przez naszą firmę cechuje solidność, rzetelność i uczciwość, czego najlepszym dowodem są referencje wystawione przez naszych klientów:

Mercedes-Benz w Świerklanach

Niniejszym zaświadczam, że firma BASSBUD Adam Szczęch, wykonujśca tynki na obiekcie salonu samochodowego Mercedes-Benz & Citroen wykazała sie wręcz niespotykanś rzetelnością i starannością. Powierzone prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną, w pełni profesjonalnie (...)

z poważamiem Wiceprezes Zarządu Katarzyna Tabor
Market handlowy "BRAGO" w Godowie

polecam BASSBUD Adam Szczęch wykonawcę prac tynkarskich i dociepleniowych w naszym budynku. Usługi świadczone przez tę firmę charakteryzuje rzetelność i uczciwość. Stworzone zaplecze logistyczne i wiedza techniczna pozwala na realizowanie prac w 100 % terminowo (...)

z poważaniem Prezes Zarządu Janina Brachman
Osiedle "Dębowe Tarasy" w Katowicach

Niniejszym zaświadczam, że powyżej wymienione prace, firma BASSBUD Adam Szczęch, wykonanała terminowo, zgodnie z ustaleniami i należytą starannością. Na szczególną uwagę zasługuje dokładność oraz estetyka wykonanych prac (...)

z poważaniem Prezes Zarządu Waldemar Piwko
Hala wysokiego składowania "ALUPOL" Tychy

Możemy bez obaw polecić firmę BASSBUD Adam Szczęch, innym inwestorom jako wykonawcę solidnego, wiarygodnego i w pełni przygotowanego do wykonywania prac tynkarskich w szerokim zakresie.

z poważaniem Prezes Zarządu Waldemar Piwko
Budenek biurowy, hale magazynowe POL-EKO-APARATURA w Wodzisławiu Śl.

Rekomenduję firmę BASSBUD Adam Szczęch jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania tynków maszynowych Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonania usług (...)

z poważaniem dyrektor Sebastian Kowalski
Salon Peugot w Katowicach

Zaświadczam iż firma BASSBUD Adam Szczęch z siedzibą w Czyżowicach 44-352 ul gorzycka 24a pracowała na obiekcie salonu Peugeot przy ulicy Bocheńskiego 100 40-816 Katowice i wskazuje go jako godnego polecenia partnera biznesowego(...)

z poważaniem właściciel firmy Rafał Tront
Nifco Korea Poland Sp. z o.o. w Katowicach

Pragniemy udzielić referencji firmie BASSBUD Adam Szczęch z siedzibą w Czyżowicach przy ulicy Gorzyckiej 24a za solidne podejście i profesjonalną pracę przy wykonaniu izolacji oraz prac tynkarskich na obiekcie Nifco Korea Poland Sp. z o.o. W Żorach przy ulicy Wygoda 6 (...)

z poważaniem Prezes Yong Ho Chun