Zadzwoń +48 791 777 778

Wylewki, Posadzki, Betony Przemysłowe

WYLEWKI, POSADZKI, BETONY PRZEMYSŁOWE

tynki mercedes

Wykonujemy wylewki oraz posadzki wszystkich rodzajów. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii oraz specjalistycznego sprzętu budowlanego nasze prace cechuje idealna równość i gładkość.

Świadczymy usługi w zakresie wylewek nie tylko w budownictwie jednorodzinnym, ale również przemysłowym. W naszej szerokiej ofercie znajdują się:

WYLEWKI CEMENTOWE

tynki mercedes

Są aktualnie najbardziej popularnym rozwiązaniem stosowanym w budownictwie mieszkaniowym, wykonywanie ich za pomocą maszyn typu Mixkokret oraz zacieranie maszynowe umożliwia uzyskanie idealnej powierzchni posadzek.

WYLEWKI ANHUDRYTOWE SAMOPOZIOMUJĄCE

tynki mercedes

Idealnie nadają sie do pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym, wytwarzane są bezpośrednio na budowie za pomocą najnowszej technologii w Europie tj. z wykorzystaniem mobilnego zestawu do produkcji mieszanki certyfikowanej przez firmę Knauf.

POSADZKI PRZEMYSŁOWE BETONOWE

tynki mercedes

Główne zastosowanie posadzek betonowych to: hale przemysłowe, magazynowe i produkcyjne, wykonywane są poprzez odpowiednie wypoziomowanie i rozprowadzenie mieszanki betonowej oraz w dalszym etapie poprzez zacieranie z wykorzystaniem szlachetnych posypek utwardzających powierzchnię, co sprawia, że są odporne na uderzenia oraz inne uszkodzenia mechaniczne.

Wykonanie wylewek i posadzek na wysokim poziomie wymaga odpowiednich kwalifikacji i doświadcznia. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni prcownicy każdy rodzaj wylewek i posadzek wykonują z odpowiednią dozą pedantyzmu, a zarazem szybko.